Wymiana opon- wulkanizacja

Jedną z usług oferowanych przez Teddy Garage jest wymiana opon. Oferujemy fachowe przekładanie opon na felgi, a także zwykłą wymianę w przypadku posiadania dwóch kompletów opon z felgami.

Teddy Garage możesz skorzystać również z usługi wyważania opon. Dobrze wyważone koła znacznie poprawiają komfort jazdy, natomiast źle wyważone mogą okazać się ogromnym zagrożeniem na drodze. W Teddy Garage posiadamy nie tylko wiedzę, szkolenia i doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju usług, ale przede wszystkim nowy, profesjonalny sprzęt, dzięki którym możesz mieć pewność, że opony zostaną wyważone z najwyższą precyzją i dokładnością, co zapewni pełen komfort użytkowania i bezpieczeństwo na drodze.

Teddy Garage oferuje również wymiana ogumienia w Twoim samochodzie. Dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi obsługiwanemu przez wykwalifikowany i doświadczony personel, możesz liczyć na fachowe zdejmowanie opon z felg i zakładanie na nie nowych kompletów ogumienia.

Pamiętaj o systematycznej wymianie opon na nowe, gdyż ma to wpływ na przyczepność i bezpieczeństwo jazdy w różnych warunkach drogowych oraz pogodowych.

W Teddy Garage dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego każdą zmianę opon zaczynamy od sprawdzenia czy opony nadają się do użytkowania. W pierwszej kolejności sprawdzamy wiek Twoich opon. Na boku każdej opony znajduje się DOT code. Po nim występują ciągi znaków, z których można odczytać miejsce i datę produkcji. Należy wiedzieć, że opony mogą być użytkowanie nie dłużej niż 10 lat. W praktyce jednak kluczowe jest sprawdzenie nie tylko DOT code, ale przede wszystkim stanu bieżnika opony. Gdy grubość bieżnika będzie mniejsza niż 3 mm, taka opona nie nadaje się już do bezpiecznego użytkowania. Dlatego Teddy Garage sprawdza nie tylko DOT code Twoich opon, ale przede wszystkim grubość bieżnika, tak aby wymieniane opony były w pełni bezpieczne.